Keňa

Pokud se rozhodnete navštívit opravdovou Afriku, protože vás láká exotická příroda, chcete na vlastní oči spatřit nádherná divoká zvířata a láká vás představa dobrodružství uprostřed divočiny, vyberte si pro svoji návštěvu Keňu. Tato nádherná země ležící přímo na rovníku se může pochlubit fascinující přírodou, kterou byste jinde jen těžko hledali.

Keňská turistika se tak díky své výjimečnosti vyrovnala rychle s problémy vyvolanými na konci 20. století nestabilní politickou situací, bídou velké části obyvatel a tragickým útokem na americkou ambasádu. Pokles počtu návštěvníků Keni netrval příliš dlouho a dnes se opět dostává na výsluní zájmu. Všichni turisté by se však rozhodně před odjezdem měli seznámit se základními pravidly chování v této zemi, která by měli kvůli své vlastní bezpečnosti dodržovat.
Při vyslovení jména Keňa se asi většině lidí vybaví jediný pojem – safari. Pro Evropana fascinující představa afrických plání, po kterých rozvážně kráčejí sloni, kolem se žene stádo antilop pronásledovaných lvem a ladné žirafy okusují košaté akácie, je jenom zlomkem toho, co při návštěvě této země můžete uvidět a zažít.

 

VIRTUÁLNÍ KATALOGY:

FIRST/LAST MINUTE: