Lozenec

Malebné městečko Lozenec, to jsou klidné písečné pláže, krásné zátoky a spousta slunce! Na dovolené Lozenec skýtá svým návštěvníkům k procházkám malebné historické centrum, nádherné pobřeží s romantickými zátokami, nejrůznější fakultativní výlety i cyklistiku malebným okolím. Lozenec je skvělým místem, pokud chcete prožít dovolenou v Bulharsku plnou odpočinku, klidu i jedinečných zážitků!

 

ZÁJEZDY SMĚR LOZENEC

Pokud toužíte poznat jedinečnou krásu Bulharska a jeho letoviska Lozenec, je pro vás připravena široká nabídka pobytových zájezdů. Součástí zájezdů je letecká přeprava s odletem z Prahy, Brna, Ostravy, ubytování v hotelech či apartmánech a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Vyberte si zájezdy do Lozence s pobytem all inclusive, polopenzí, snídaní i pobytů bez stravy. Hotely navíc nabízejí svým klientům nejrůznější služby, které jistě zpříjemní váš pobyt. Jedná se zejména o možnost využití plaveckých bazénů, volejbalových hřišť, bezdrátového připojení a mnoho dalšího. Věříme, že budete s našimi zájezdy do Lozence spokojeni a užijete si ničím nerušenou dovolenou v poklidné atmosféře Bulharska..

 

PRAVÁ BULHARSKÁ DOVOLENÁ NA PLÁŽI V LOZENCI

Lozenec, malebná bulharská vesnička rozkládající se nedaleko města Burgas na úpatí horského masivu Stranža, v sobě snoubí cenově přijatelnou dovolenou i jedinečné zážitky! Užijete si na zájezdech v Lozenci nejrůznější vodní radovánky, jako je vodní lyžování, plavání, windsurfing, potápění i šnorchlování, které zde mohou vyzkoušet i naprostí začátečníci, pro něž jsou připraveny četné kurzy potápění. Na plážích v okolí Lozence si užijete také ničím nerušený odpočinek i procházky romantickými zátokami, které vás zcela okouzlí. Pokud toužíte prožít jedinečnou dovolenou, Lozenec je tou pravou volbou.

 

VIRTUÁLNÍ KATALOGY:

 

FIRST/LAST MINUTE: