Costa Brava

Costa Brava neboli Divoké pobřeží, je jedna z nejkrásnějších částí Španělského pobřeží. Nachází se na severovýchodě Španělska u Středozemního moře a dosahuje délky 220 km, na nichž se střídají krásné písečné pláže s úchvatnými skalními útesy, o které se tříští vlny příboje. Najdete zde také romantické zátoky s klidnými plážemi, na kterých si užijete ničím nerušený odpočinek. Dovolená na Costa Brava skýtá opravdu krásné zážitky, ať už z vodních sportů, krásných pláží nebo výletů do malebného okolí. Na své si zde přijde opravdu každý!

 

ZÁJEZDY NA COSTA BRAVA

Zájezdy na Costa Brava patří již tradičně mezi oblíbené zájezdy českých turistů do Španělska, proto na našich stránkách naleznete pobytové zájezdy v tradičních letoviscích tohoto krásného pobřeží. Ubytování zajišťují hotelové komplexy nacházející se v bezprostřední blízkosti písečných pláží. Kvalitní hotely na Costa Brava poskytují široký komfort služeb a pobyty s možností snídani, polopenze i stravy all inclusive. Na Costa Brava si užijete nejen tradiční vodní radovánky na pláži, ale můžete se také vydat do některého z měst nacházejících se na pobřeží. Mezi nejnavštěvovanější patří Lloret de Mar, Blanes, Tossa de Mar a Callela, kde si užijete nejen krásné památky, ale také bohatý noční život.

 

KAM NA VÝLET V COSTA BRAVA?

I když je oblast Costa Brava především tradiční plážová oblast, najdete zde mnoho námětů na zajímavé výlety. Za návštěvu jistě stojí místní města, například Blanes, které je díky své klidné atmosféře lázeňského městečka velmi oblíbeným cílem výletů mnoha turistů. Naleznete zde historické centrum, krásnou promenádu podél pobřeží a světoznámou botanickou zahradu Mar y Murta. Vydat se můžete také do aquaparků Water World nebo Marinelad nacházejících se nedaleko Blanes. Milovníci potápění by se měli vydat na letovisko Palamos s krásným skalnatým pobřežím a bohatým podmořským životem. Nachází se zde také středověký hrad Sant Esteve, který na svém výletě jistě nesmíte minout.

 

VIRTUÁLNÍ KATALOGY:

 

FIRST/LAST MINUTE: